Kytara patří k vůbec nejoblíbenějším hudebním nástrojům na světě. Často po ní sáhnou nováčci bez předchozích zkušeností, protože umožňuje vyzkoušet pestrou škálu nejrůznějších stylů a žánrů. 

Při nácviku prvních akordů se vaše hudební sny mohou zdát velmi vzdálené, ať si chcete zahrát pár písniček pro radost, nebo se chystáte vyprodávat velké koncertní haly. Nenechte se však odradit. Pokud věnujete kytaře dostatek času a soustředění, výsledky se brzy dostaví. 

Spolehlivým partnerem se přitom stane tato přehledná příručka Kytara pro každého. Usnadní vám první kroky, poradí při výběru nástroje, pomůže vybudovat pevné základy pro váš další hudební rozvoj. 

Naučíte se všemu potřebnému od jednoduchých durových akordů přes čtení tabulatur po vybrnkávání, ohýbání strun a základy improvizace. Dozvíte se, jak vám na vaší cestě pomohou moderní technologie, zkusíte si zahrát ve stylu oblíbených kytarových mágů, získáte i neocenitelné rady pro vlastní písňovou tvorbu. 

V doprovodných video lekcích a audio nahrávkách, dostupných online, si přitom můžete ověřit, zda postupujete správně. 

Uchopte kytaru, zalistujte v naší knize a staňte se kytarovým hrdinou!
Nebojte se začít
Seznamte se s vhodným nástrojem a naučte se to základní. 

Žánry & styly 
Ovládněte klasiku, folk, country, ale i rock, metal a punk! 

Od teorie k praxi 
Naučte se hrát a číst tabulatury a notové záznamy 

Všechny akordy
Kompletní průvodce durovými, mollovými i barré akordy 

On-line příloha ke knize 
Skvělých 80 tutoriálů. 

Podrobná překladová publikace britského vydavatelství Future Publishing, plná detailních informací, schémat a ilustrací.